درباره ما

با توجه به نیاز روزافزون استفاده از انرژی و به خصوص انرژی برق در سراسر دنیا, و همچنین کاهش منابع فسیلی, جامعه جهانی رو به استفاده از انرژی های تجدیدپذیر آورده است. یکی از این انرژی ها, انرژی خورشیدی است که علاوه بر تجدیدپذیر بودن, انرژی پاک نیز محسوب میشود. شرکت پاک تن انرژی بهدیس به منظور تحقیق و بررسی گسترده در زمینه انرژی های پاک و به خصوص انرژی خورشیدی, توسط گروهی از نخبگان کشوری تاسیس شده است و سعی در فراهم نمودن راهی آسان به منظور بهره برداری و استفاده مفید از انرژی های تجدیدپذیر و پاک را دارد.

ایمیل

info@paktanenergy.com

تماس

۰۲۵-۳۲۹۰۶۰۸۲

آدرس

قم-بلوار جمهوری اسلامی-کوی شماره ۹-پلاک ۴-واحد دوم

ما که هستیم

دلایل بسیاری وجود دارد که سیستم های خورشیدی در حال حاضر و برای آینده مهم هستند. هزینه های انرژی همچنان روبه افزایش است و تولید انرژی نیز ادامه خواهد یافت تا زمانی که تقاضا ادامه دارد. گسترش استفاده از منابع انرژی تجدیدپذیر مانند انرژی خورشیدی می تواند به تعدیل تقاضا کمک کند و برخی از هزینه های مصرف برق را کاهش دهد.

شرکت پاک تن انرژی بهدیس (سهامی خاص) به منظور کمک به ارتقای استفاده از انرژیهای تجدیدپذیر, سعی در مشاوره و اجرای نیروگاههای خورشیدی دارد. ما در نظر داریم که محصولات خود را به طور گسترده در جهت استفاده در سامانه های خورشیدی, عرضه کنیم

نتایج فعالیت ها در سال ۱۳۹۶

 روند فعالیت ما در طول سال در زمینه طراحی و اجرای نیروگاه های خورشیدی

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید