کوله خورشیدی

این محصول ایده آلی برای نیازهای یک مسافر با کوله پشتی است. شما می توانید از آن برای نگهداشتن نیازهایتان در حین پیاده روی، کمپینگ و یا انجام فعالیتهای دیگر استفاده کنید. این بسته پنل خورشیدی در پشت کوله قرار می گیرد و در همان حالی که شما پیاده روی می کنید، می تواند موبایل شما را شارژ کند. فقط کافی است که آن را به پنل خورشیدی متصل کنید این پنل دارای یک کنترل پایدار ولتاژ است. در ضمن شما میتوانید از پنل این محصول بر روی دیگر کوله پشتی ها نیز استفاده کنید.

هنگامی که شما تبلت خریداری می کنید یکی از گزینه های تاکیدی آن این است که به طور کامل شارژ شود تا دستگاه آسیب نبیند. از این رو، بسته پکی کوله پشتی شما این تضمین را می دهد که باتری تبلتتان در مواقع اضطراری بدون شارژ نمی ماند. به عبارت دیگر، انرژی خورشیدی یک منبع تمیز برای داشتن انرژی است که کمک به حفاظت تمامی دستگاه های شما نیز می کند.

در حالت ایده آل، هنگامی که شما این محصول را داشته باشید، دیگر نیازی به نگران شدن درباره قطع برق دستگاه خود نخواهید داشت، مخصوصا در مواقعی که قطعی برق در منطقه داریم. انرژی خورشیدی بسیار فراوان است و همیشه در شارژ دستگاه های شما موثر خواهد بود.

 

فروشگاه محصولات خورشیدی